Niečo končí, niečo začína.

Vážení hostia!

V nedeľu 9. apríla 2017 končí zimná sezóna na termálnom kúpalisku v Podhájskej. Taktiež bude zavretý Wellness Aquamarin. Rímske kúpele budú aj počas odstávky termálneho kúpaliska v prevádzke. Počas pauzy však nebude možné zakúpiť celodenný vstup. Budú sa predávať hodinové a dvojhodinové vstupy. Pre našich hostí platí zľavnená cena 2,50 EUR / hod. Pýtajte si preto potvrdenie o pobyte, ktoré predložíte v pokladni RK.

Letná sezóna začne dňa 1. 5. 2017. Pred 2 rokmi do Podhájskej pribudli nové tobogany. Tie sú stále v cene základného celodenného vstupného. Tento rok sa môžete tešiť na novú atrakciu a to umelé vlny. Bazén s umelými vlnami bude situovaný na mieste pôvodného malého toboganu, ktorý sa týmto ruší.

Tiež sa v Podhájskej buduje krytá plaváreň. Dúfame, že krytý plavecký bazén bude k dispozícii do začiatku zimnej sezóny 2017 v novembri.

Ceny vstupov na kúpalisko pre letnú sezónu 2017 ostávajú nezmenené. Taktiež ceny nášho ubytovania sú už trvalo najnižšie a letný týždenný pobyt pre 2 osoby vás výjde len 112,-EUR.

Naše penzióny sú kompletne pokryté internetovým prepojením, všetky izby majú vlastné WC, sprchy, umývadlá. Izby sme dovybavili novými TV- trojlôžkové izby majú 107 cm LCD, dvojlôžkové 82 cm LCD a spoločenská miestnosť má nový 140 cm LCD panel so širokou ponukou českých a slovenských programov.

Všetkým naším dlhoročným klientom ďakujeme za priazeň a všetkých nových zákazníkov radi privítame u nás v Penzióne Green Houses v Podhájskej.

Pozn. Fotky nového bazéna s vlnami prinesieme už čoskoro.

Váš tím penziónu Green Houses.